• Wyrobisko granit
  • Oporniki cięte
  • Kruszywo granitowe
  • Krawężniki i oporniki cięte
  • Krawężnik surowo łupany
  • Krawężnik granitowy
  • Kostki granitowe rzędowe
  • Kamień murowy

Kostka brukowa

Kostka brukowaPrzedsiębiorstwo Przerobu Granitu STRZEGOM posiada w swojej ofercie bogaty wybór wielkości, grubości oraz kolorystyki kostki brukowej. Nasze wyroby są pozyskiwane w oparciu o nowoczesne techniki, dlatego charakteryzują się najwyższą jakością.

Dzięki kostce brukowej możliwe jest ułożenie wyjątkowo trwałej nawierzchni. W zależności od jej przeznaczenia i stopnia eksploatacji, jakiemu będzie poddawana, stosuje się odmienne grubości i surowce.

Służymy Państwu pełnym doradztwem w tym zakresie.

Oczywistym jest, że ścieżka w ogrodzie nie wymaga zastosowania takich samych rozwiązań jak podjazd przed restauracją lub parking przed marketem, dlatego jeśli nie pracują Państwo w branży budowlanej, warto się zdać na doświadczenie naszych fachowców.

Oszacujemy Państwa potrzeby i pomożemy w podjęciu słusznej decyzji.

 

Kostka brukowa umożliwia stworzenie najróżniejszych aranżacji według indywidualnych wizji i estetyki, przez co wygląd każdej nieruchomości natychmiast zyska na atrakcyjności i nabierze indywidualnego charakteru.

Kostkę brukową można zarówno barwić jak i nadawać jej fantazyjne kształtytak, abydobrze współgrała z resztą otoczenia. Bruk jest trwały, bardzo odporny na warunki atmosferyczne, łatwy zarówno w montażu jak i demontażu.

To doskonały wybór przy tworzeniu alejek, chodników, placów i podjazdów – teren będzie prezentował się estetycznie bez względu na porę roku.Mają Państwo pewność, że będą to dobrze wydane pieniądze, właściwe przygotowanie podłoża i prawidłowe ułożenie kostki brukowej na podbudowie jest gwarancją trwałości nawierzchni przez bardzo długie lata – bez konieczności naprawy terenu.

Jeśli właśnie teraz stało się dla ciebie oczywiste, że potrzebujesz wyrobów oferowanych przez naszą firmę, skontaktuj się z nami już dziś. Bez względu na to czy jesteś klientem indywidualnym czy reprezentujesz dużą inwestycję profesjonalnie i szybko zrealizujemy twoje zamówienie.

Zapraszamy do współpracy!